English Site پشتيباني محصولات گالري تصاوير مقالات آموزش پروژه ها دريافت فايل صفحه اصلي
 

 

نمایشگاه �تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران�

 اولین نمایشگاه �تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران�، 17 تا 21 اردیبهشت ماه امسال در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران دایر می‌شود.

به گزارش خبرنگار علمی ایسنا، اولین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در راستای اجرای راهبردهای نقشه جامع علمی کشور و برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی کشور و با توجه به لزوم گسترش زیرساختهای نظام علم، فناوری و نوآوری کشور و نقش مهم تجهیزات و مواد آزمایشگاهی و ضرورت توانمند‌سازی شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه تولید و تجاری سازی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی و با عنایت به رشد اخیر متخصصان داخلی در حوزه ساخت تجهیزات آزمایشگاهی و مواد تحقیقاتی و از سوی دیگر نیاز محققان و پژوهشگران دانشگاهی به بهره�‌گیری از تجهیزات مذکور برگزار می‌شود.
�معرفی توانمندی‌های کشور در زمینه ساخت تجهیزات و مواد آزمایشگاهی�، �حمایت از توسعه دانش فنی تولید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی در کشور�، �شناسایی افراد حقیقی و حقوقی توانمند داخلی فعال در زمینه ساخت تجهیزات و مواد آزمایشگاهی و حمایت از آنها�، �کاهش وابستگی آزمایشگاه‌های داخلی به تجهیزات و مواد وارداتی�، �کمک به شکل‌گیری بازار بزرگ و پایدار داخلی برای تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت داخل�، �تسهیل تبادل فناوری و هم افزایی میان سازندگان تجهیزات و تولید کنندگان مواد آزمایشگاهی�، �تسهیل اشتغال پایدار در شرکتهای دانش بنیان�، �حمایت از شرکتهای دانش بنیان توانمند داخلی فعال در زمینه ساخت تجهیزات و تولید مواد آزمایشگاهی� و �هدایت و تشویق دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و آزمایشگاه‌های تحقیقاتی کشور به خرید تجهیزات و مواد تولید شده در داخل از طریق تامین بخشی از هزینه‌های خرید و ارائه یارانه‌ها و مشوق‌ها� از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه محسوب می‌شوند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://www.iranlab2013.ir مراجعه کنند.
 

شرکت فناوران نانومقیاس به عنوان یکی از شرکتهای دانش بنیان سازنده تجهیزات محصولات خود را در این نمایشگاه ارائه خواهد نمود. لازم به ذکر است طبق اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، خریداران شامل حمایت های معاونت خواهند شد. ضمناً این شرکت 5 درصد تخفیف نمایشگاهی برای خرید در این نمایشگاه در نظر گرفته است.

اخبار مرتبط:

نوع و میزان یارانه خرید معاونت در نمایشگاه اعلام شد - ادامه خبر

 
   
 

HOME | About us | Products | Projects | Gallery | Download | Contact