English Site پشتيباني محصولات گالري تصاوير مقالات آموزش پروژه ها دريافت فايل صفحه اصلي
 

درباره شركت

 

معرفی

شركت فناوران نانومقياس که در سال 1383 با ایده محوری الکتروریسی تاسیس گردیده است، به گواه مستندات در حال حاضر يكي از شركتهاي مطرح در زمينه تجهيزات و محصولات مرتبط با این فناوری در دنياست. این شرکت علاوه بر ساخت انواع تجهیزات الکتروریسی در مقیاس‌های مختلف از آزمایشگاهی تا صنعتی موفق گردیده است تمامی زیرسیستم‌ها و لوازم جانبی مورد نیاز این فناوری را تولید نماید. علاوه بر آن سیاست شرکت ساخت و تولید تجهیزات آزمایشگاهی از قبیل الکتروفورز موئین می‌باشد که با بومی‌سازی آنها پیشرفت قابل توجهی در آنالیز و شناسایی مواد زیستی و نانویی در کشور حاصل خواهد گردید. محصولات این شرکت تا کنون به کشورهای مالزی، کره جنوبی، پاکستان، نیجریه، چین و آلمان صادر گردیده است و انتظار می‌رود در آینده نزدیک رشد قابل توجهی در زمینه صادرات انجام گیرد.  

این شرکت با تسلط بر دانش فني ساخت تجهيزات الكتروريسي و تحقيقات وسيع در زمينه كاربردهاي متنوع نانوالیاف، برآن است كه روند رو به رشد خود را از ساخت نانوالیاف در زمينه نانوفيلترهاي نيروگاهي، خودرويي، اتاق‌های تمیز، نانوماسكها و نانوپانسمانهاي پزشكي تا زمينه توليد تجهيزات و محصولات كشت سلولي و ... ‌‌‌‌ارتقاء دهد. این شرکت با همکاری و سرمایه گذاری مشترک با شرکت‌های تولیدکننده موفق شده است فیلترهای نیروگاهی، صنعتی و خودرویی و ماسکهای شهری را در مقیاس صنعتی بصورت انبوه تولید و روانه بازار نماید. متخصصين اين شركت با آگاهي از كاربردهاي بالاي نانوفيبرها؛ با تحقيق، مطالعه و بررسي‌ منابع موجود و ارتباط مستمر با دانشگاه وصنعت، در جريان تغييرات علوم و فنون روز دنيا، و نيازهاي جوامع دانشگاهي و صنايع قرار گرفته و جريان فكري و دانش تخصصي خود را به سمت ساخت و طراحي تجهيزات و محصولات به روز سوق مي‌دهند.

 

چشم‌انداز

انتظار مي‌رود شرکت فناوران نانومقیاس، بزرگترین شرکت کشور در تحقیق، توسعه و تولید نانوالیاف و تجهيزات الكتروريسي و دستگاههای آنالیزی از جمله الكتروفورز موئينه با کاربردهای متنوع باشد كه پیشتازی در سطح منطقه برای کاربردی کردن تحقیقات مرتبط با نانوالیاف چشم‌انداز این شرکت در 5 سال آینده است. این شرکت با داشتن کادر فنی مجرب، در نظر دارد مجهز به تجهیزات آنالیز و کنترل ایمنی و کیفیت محصول شده و بزرگترين توليدكننده محصولات و تجهيزات متنوع نانوالياف در منطقه با جايگاه جهاني در صادرات باشد.

 

برنامه اجرایی

شرکت فناوران نانومقیاس در نظر دارد با راهكار مناسب و برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت و بلند‌مدت، عملیات مدونی را در تمامي زمينه‌هاي تحقیقات، تولید تجهيزات و محصولات نانوالياف و نانوذرات با كاربردهاي متنوع در مقياس آزمايشگاهي و صنعتي اجرا و مدیریت نماید. پس از دستيابي و تسلط كامل بر توليد و تجاري سازي تجهيزات آزمايشگاهي و دانش آكادميك آنها، از آنجائيكه نانوالیاف پليمري براي بهبود فيلترها يكي از قابل توجه‌ترين و پركاربردترين حوزه‌ها را به خود اختصاص داده‌اند؛ از اين رو اولويت نخست در سالهاي آتي، طراحي و ساخت انواع تجهيزات توليد نانوالياف در مقياس صنعتي با ايده محوري نانوفيلترهاي نيروگاهي و خودرویی، ماسکهای تنفسی با عملکرد بالا، فیلترهای ویژه و عاملدار جهت فیلتر گزینشی مواد و مایعات بالاخص مایعات بیولوژیک و تولید صنعتی انواع الیاف پلیمری و سرامیکی، جاذبهای نانولیفی، داربستهای کشت سلولی بر پایه نانوالیاف و همچنين انتقال دانش فني استفاده از نانوالياف به بخش صنعت در داخل و خارج از كشور با رويكرد بومي‌سازي كامل اين فناوری است.

 

 

 

 
   
 

HOME | About us | Products | Projects | Gallery | Download | Contact